Maspex jest jedną z największych w Europie Środkowo-Wschodniej firm w segmencie produktów spożywczych. Jest właścicielem m.in.: Tymbark, Kubuś, Tiger, Dr Witt, Tarczyn, Caprio, Lubella, Łowicz, Krakus, Kotlin, Puchatek, Ekland, DecoMorreno, Cremona, La Festa i Plusssz.

Zakres wspólpracy
  • Optymalizacja koncepcji projektu wraz z kojarzeniem partnerów do projektu i koordynowanie prac konsorcjum w składzie ZPOW AGROS NOVA (lider), QZ Solutions (konsorcjant) oraz Plantico (konsorcjant)
  • Przygotowanie dokumentacji aplikacyjnej w ramach programu 1.1.1 PO IR (szybka ścieżka dla dużych oraz konsorcjów przedsiębiorstw) dla projektu pt. "Opracowanie nowej odmiany pomidora gruntowego dedykowanego dla przetwórstwa oraz ulepszonej technologii jego uprawy w celu uzyskania wysokiej jakości, powtarzalnej i wydajnej produkcji w polskich warunkach klimatycznych".
  • Przygotowanie dokumentacji aplikacyjnej w ramach programu 1.1.1 PO IR (szybka ścieżka dla dużych oraz konsorcjów przedsiębiorstw) dla projektu pt. "Poprawa tekstury i walorów odżywczych oraz smakowych sosów warzywnych i przetworów owocowych marki Łowicz.:
  • Przeprowadzenie szkolenia przygotowującego do spotkania z panelem ekspertów
Efekt wspólpracy
  • Pozyskanie dofinansowania dla całego konsorcjum w wysokości 21 023 895,32 zł przy wartości kosztów kwalifikowanych 38 337 327,31 zł
  • Pozyskanie dofinansowania w wysokości 15 740 227,61 zł przy wartości kosztów kwalifikowanych 28 642 443,71 zł
Opinia klienta
„Zespół konsultantów oraz Projekt Manager byli bardzo zaangażowani we współpracę i z należytą starannością wykonywali powierzone zadania. Doradcy PMG Consulting wzięli pełną odpowiedzialność za proces przygotowania wniosku o dofinansowanie i wykonali go bardzo profesjonalnie. W rezultacie współpracy nasz projekt otrzymał dofinansowanie w kwocie 21 023 895,32 zł na realizację projektu o całkowitej wartości 38 337 327,31 zł. Powyższe upoważnia nas do twierdzenia, że PMG Consulting to profesjonalna, dobrze zorganizowana i skuteczna firma doradcza. Jesteśmy przekonani, że wsparcie ze strony firmy PMG Consulting było elementem decydującym o naszym sukcesie”.
Jarosław Samsel - Wiceprezes Zarządu