Zakłady Mięsne Silesia S.A. są jednym z liderów branży mięsnej w Polsce w zakresie przetwórstwa. Od  2017 Zakłady Mięsne Silesia wchodzą w skład Grupy Cedrob, firmy o  polskim kapitale, która jest absolutnym liderem branży mięsnej w Polsce.

Zakres wspólpracy
  • Kompleksowe doradztwo w procesie ubiegania się o dofinansowanie w ramach programu 1.1.1 PO IR (szybka ścieżka dla dużych oraz konsorcjów przedsiębiorstw).
  • Przygotowanie dokumentacji aplikacyjnej dla projektu pt. "Innowacyjne metody wytwarzania i utrwalania preparatów białkowych z ubocznych surowców mięsnych i ich wykorzystanie w celu poprawy jakości przetworów".
  • Przeprowadzenie szkolenia przygotowującego do spotkania z panelem ekspertów.
Efekt wspólpracy
  • Pozyskanie dofinansowania  w wysokości 13 001 586,58 zł przy wartości kosztów kwalifikowanych 24 867 017,77 zł
  • Uzyskanie 25/28 punktów w ocenie merytorycznej
Opinia klienta

Na każdym etapie współpracy zespół PMG był do naszej dyspozycji i mogliśmy liczyć na profesjonalne doradztwo. Usługi realizowane przez PMG R&D Consulting były wykonywane w uzgodnionym terminie, z należytą starannością i zaangażowaniem czego efektem było przyznanie spółce ZM Silesia dofinansowania w wysokości 13 001 586,58 zł na realizację projektu pt. ”Innowacyjne metody wytwarzania i utrwalania preparatów białkowych z ubocznych surowców mięsnych i ich wykorzystanie w celu poprawy jakości przetworów” W związku z powyższym polecamy firmę PMG R&D Consulting jako solidnego, wiarygodnego i w pełni profesjonalnego doradcę w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych na projekty o charakterze B+R.

Zarząd ZM Silesia SA