SYDERAL Polska Sp. z o.o. jest firmą dostarczającą rozwiązania z zakresu elektroniki i oprogramowania dla przemysłu kosmicznego, w szczególności w obszarach: kontrolery mechanizmów oraz modułów pamięci, awionika dla satelitów, oprogramowanie układów FPGA, elektronika do systemów RF.

Zakres wspólpracy
  • Konsultacje w zakresie koncepcji projektu
  • Przygotowanie dokumentacji aplikacyjnej w ramach programu 1.1.1 PO IR (szybka ścieżka) dla projektu "Samostrojący elektroniczny kontroler satelitarnego generatora splątania kwantowego"
  • Rozliczanie pozyskanej dotacji
Efekt wspólpracy
  • Pozyskanie dofinansowania w wysokości 5 757 585,17 zł przy kosztach kwalifikowanych na poziomie 7 860 969,81 zł
  • Uzyskanie 27/28 punktów w ocenie merytorycznej
Opinia klienta
"Na każdym etapie przygotowania dokumentacji mogliśmy liczyć na profesjonalne doradztwo PMG, a konsultanci byli do naszej pełnej dyspozycji, co zapewniło sprawną komunikację i wymianę informacji. Dodatkowo doradcy przeprowadzili nam szkolenie przygotowujące do spotkania z Panelem Ekspertów, będącym częścią oceny wniosku. W rezultacie współpracy nasz projekt otrzymał dofinansowanie w kwocie 5 757 585,17 zł na realizację projektu o całkowitej wartości 7 860 969,81 zł. Uważamy, że PMG R&D Consulting to profesjonalna, rzetelna, dobrze zorganizowana i skuteczna firma doradcza. Jesteśmy przekonani, że wsparcie PMG R&D Consulting było elementem ważnym w naszym sukcesie, dlatego z pełnym przekonaniem polecamy ich jako sprawdzonego partnera zapewniającego najwyższej jakości doradztwo i pomoc w pozyskaniu pomocy publicznej na projekty badawczo-rozwojowe."
Michał Drogosz - Prezes Zarządu