STROBOS jest polskim producentem lamp ostrzegawczych dla pojazdów specjalnych, między innymi samochodów pożarniczych, pomocy drogowych czy służb miejskich.

Zakres wspólpracy
  • Dopasowanie źródła finansowania planowanej inwestycji
  • Optymalizacja koncepcji projektu
  • Przygotowanie dokumentacji aplikacyjnej w ramach programu 1.2.2 RPO WM dla projektu pt. "Utworzenie Centrum Badawczo Rozwojowego w firmie PPH Strobos Mateusz Krzyżoś w celu prowadzenia badań w branży oświetlenia ostrzegawczego"
Efekt wspólpracy
  • Pozyskanie dofinansowania w wysokości 3 283 500,00 zł
  • Uzyskanie 28/28 punktów i zajęcie 1 miejsca na liście rankingowej
Opinia klienta
"Jesteśmy pod wrażeniem profesjonalizmu z jakim firma PMG Consulting podchodzi do wykonywanych usług. Do współpracy z nami zostało oddelegowanych 3 doradców: Projekt menadżer, konsultant oraz analityk finansowy, co sprawiło, ze proces przygotowania dokumentacji konkursowej przebiegł bezproblemowo i bardzo sprawnie. Doradcy PMG byli bardzo dobrze przygotowani merytorycznie, a ich kompetencje i wiedzę oceniamy na bardzo wysokim poziomie, co ma potwierdzenie w jakości przygotowanej dokumentacji. Nasz wniosek pn. „Utworzenie Centrum Badawczo Rozwojowego w firmie PPH Strobos Mateusz Krzyżoś w celu prowadzenia badań w branży oświetlenia ostrzegawczego” znalazł się na 1 miejscu listy rankingowej projektów rekomendowanych do dofinansowania i jako jedyny otrzymał maksymalną ilość 28 punktów".
Mateusz Krzyżoś - właściciel