Obszarem aktywności Firmy REGIS działającej od dwóch dekad na rynkach międzynarodowych jest branża spożywcza. W portfolio firmy znajdują się marki B2B (Smakovita – dodatki funkcjonalne i smakowe dla branży przetwórstwa mięsnego) i B2C (ACTIVLAB – żywność funkcjonalna i dietetyczna oraz suplementy i odżywki dla osób aktywnych)

Zakres wspólpracy
  • Optymalizacja koncepcji projektu
  • Przygotowanie dokumentacji aplikacyjnej w ramach programu 1.1.1 PO IR (szybka ścieżka) dla projektu "Naturalne substancje aromatyczne uzyskane z surowców mięsnych poddanych hydrolizie enzymatycznej"
  • Rozliczanie pozyskanej dotacji
Efekt wspólpracy
  • Pozyskanie dofinansowania w wysokości 7 912 682.20 zł przy kosztach kwalifikowanych na poziomie 13 224 452.53 zł
Opinia klienta
„Profesjonalizm firmy PMG Consulting sprawił, iż bezproblemowo przeszliśmy przez wszystkie etapy oceny projektu. Doradcy wzięli pełną odpowiedzialność za przygotowanie wniosku o dofinansowanie i towarzyszyli nam na każdym etapie aplikowania zapewniając rzetelną i kompleksową obsługę. Szczególnie ważne było szkolenie przed spotkaniem z Komisją Oceny Projektów, podczas którego uzyskaliśmy praktyczne wskazówki i zostaliśmy dobrze przygotowani do Panelu Ekspertów. Reprezentowany przez firmę sposób działania, a przede wszystkim zasób wiedzy i zaangażowanie w poznanie specyfiki naszej dzielności oraz znajomość realiów rynkowych sprawiło, że w pełni zaufaliśmy kompetencjom firmy PMG Consulting, która odwdzięczyła się doprowadzeniem naszego projektu do sukcesu tj. przyznania dofinansowania w wysokości 7 912 682.20 zł. Obecnie kontynuujemy współprace w zakresie rozliczenia przyznanego dofinansowania. W oparciu o naszą dotychczasową współpracę z PMG Consulting Sp. z o.o. z całą pewnością polecamy tę firmę jako profesjonalnego, godnego zaufania i skutecznego doradcę w pozyskiwaniu dofinansowania na projekty badawczo-rozwojowe”.
dr Joanna Rychlicka-Rybska - Szaf Działu Badawczo-Rozwojowego i Laboratorium