Nbit jest firmą działającą w obszarze bezpieczeństwa sieci, dostarczającą wydajne rozwiązania zabezpieczające, które umożliwiają ochronę i kontrolę używanej infrastruktury informatycznej.

Zakres wspólpracy
  • Dopasowanie źródła finansowania planowanej inwestycji
  • Optymalizacja koncepcji projektu
  • Przygotowanie dokumentacji aplikacyjnej w ramach programu 2.1 PO IR dla projektu pn. „Budowa i wyposażenie centrum badawczo-rozwojowego technologii w sektorze cyberbezpieczeństwa”
  • Rozliczanie pozyskanej dotacji
Efekt wspólpracy
  • Pozyskanie dofinansowania w wysokości 2 295 129,72 zł
Opinia klienta
„Firma PMG R&D Consulting świadczyła usługi doradcze wraz z opracowaniem dokumentacji konkursowej w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój, działanie 2.1 Wsparcie inwestycji w infrastrukturę B+R przedsiębiorstw. Usługi były zrealizowane z zachowaniem należytej staranności i wysokiego stopnia profesjonalizmu. W naszym przekonaniu zespół PMG R&D Consulting to świetnie wykwalifikowani specjaliści z dużą wiedzą i doświadczeniem. Efektem naszej współpracy jest przyznanie przez Ministerstwo Rozwoju dofinansowania na realizację projektu pn. „Budowa i wyposażenie centrum badawczo-rozwojowego technologii w sektorze cyberbezpieczeństwa”, co jest najlepszym dowodem rzetelności i dobrze wykonanej pracy przez PMG R&D Consulting. Z pełnym przekonaniem udzielamy firmie PMG Consulting referencji i potwierdzamy ich wysoki poziom organizacyjny i merytoryczny.”
Jarosław Jęczmionka - Prezes Zarządu