Medicus to czołowa polska firma medyczna działająca na rynku laryngologii, zarówno w zakresie sprzedaży aparatury medycznej, implantów słuchowych i w obszarze specjalistycznych usług medycznych.

Zakres wspólpracy
  • Dopasowanie źródła finansowania planowanej inwestycji
  • Optymalizacja koncepcji projektu
  • Przygotowanie dokumentacji aplikacyjnej w ramach programu 1.2.1 RPO WDS dla projektu pt. "Metoda Strukturalnej Integracji Psychosomatycznej w Terapii Zawrotów Głowy".
Efekt wspólpracy
  • Pozyskanie dofinansowania w wysokości 2 146 393,50 zł przy kosztach kwalifikowanych na poziomie 3 307 900,00 zł.
Opinia klienta
„Firma PMG świadczyła na rzecz Medicus Sp. z o.o. kompleksowe usługi doradcze w zakresie pozyskania dofinansowania w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego, działanie 1.2.1. A Wsparcie dla przedsiębiorstw chcących rozpocząć lub rozwinąć działalność B+R. Kwalifikacje i doświadczenie zespołu oddelegowanego do współpracy umożliwiły sprawne i profesjonalne przygotowanie dokumentów aplikacyjnych dla Projektu pt. „Metoda Strukturalnej Integracji Psychosomatycznej w Terapii Zawrotów Głowy” o kosztach całkowitych wynoszących 3 307 900,00 zł. Wniosek wraz z dokumentacją, przygotowany przez PMG pozytywnie przeszedł etap oceny formalnej oraz merytorycznej, co świadczy o pełnej poprawności przygotowanej aplikacji i rzetelności pracy PMG. Pozwoliło to na uzyskanie rekomendacji naszego wniosku do dofinansowania, które wyniosło 2 146 393,50 zł. Zaangażowanie i wysokie kompetencje zespołu PMG z pewnością w znaczącej mierze się do tego przyczyniły. W związku z powyższym polecamy firmę PMG jako skutecznego partnera w pozyskiwaniu dofinansowania z funduszy unii europejskiej, cechującą się wysokim profesjonalizmem wykonywanych usług”.
Joanna Mikołajczyk - Prokurent