MASZ to polska firma działająca na rynku europejskim w zakresie produkcji, serwisu i remontu maszyn i akcesoriów piekarniczych, cukierniczych oraz gastronomicznych takich jak miesiarki spiralne, linie piekarnicze, krajalnice do chleba czy też nadziewarki do pączków.

Zakres wspólpracy
  • Dopasowanie źródła finansowania planowanej inwestycji
  • Optymalizacja koncepcji projektu
  • Przygotowanie dokumentacji aplikacyjnej w ramach programu 1.1.1 PO IR (szybka ścieżka) dla projektu pt. „Opracowanie prototypu innowacyjnej miesiarki do ciasta, w celu zwiększenia efektywności procesów miesienia i poprawy właściwości ciast mącznych”
  • Rozliczanie pozyskanej dotacji
Efekt wspólpracy
  • Pozyskanie dofinansowania w wysokości 1 586 964,97 zł przy kosztach kwalifikowanych 2 271 601,55 zł
  • Uzyskanie 15/17 punktów i zajęcie 1 miejsca na liście rankingowej
Opinia klienta
„Firma PMG Consulting wykonała usługi kompleksowego doradztwa w zakresie pozyskania dofinansowania dla Przedsiębiorstwo MASZ Gliwice, w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój na lata 2014 – 2020, w zakresie Poddziałania 1.1.1 „Badania przemysłowe i prace rozwojowe realizowane przez przedsiębiorstwo”. Zaangażowanie oraz profesjonalizm pracowników PMG Consulting pozwoliło nam uzyskać bez żadnych zastrzeżeń pozytywną ocenę merytoryczną projektu pt. „Opracowanie prototypu innowacyjnej miesiarki do ciasta, w celu zwiększenia efektywności procesów miesienia i poprawy właściwości ciast mącznych” o kosztach całkowitych wynoszących 2 271 601,55 zł, a następnie uzyskać rekomendację do przyznania dofinansowania w kwocie 1 586 964,97 PLN. Wniosek wraz z dokumentacją, przygotowany przez PMG Consulting, pozytywnie przeszedł etap oceny formalnej oraz merytorycznej i uzyskał 15/17 punktów, co świadczy o pełnej poprawności przygotowanej aplikacji i rzetelności pracy PMG. W związku z powyższym, polecamy PMG Consulting jako skuteczną firmę konsultingową pozyskującą dofinansowanie z europejskich programów dotacyjnych, cechującą się wysokim profesjonalizmem wykonywanych usług.”
Dariusz Malinowski - właściciel