EKOPLON to wiodący dostawca kompleksowych rozwiązań do produkcji rolnej oraz środków żywienia zwierząt gospodarczych. Produkty sprzedawane są głównie na rynku polskim, ale są również eksportowane na rynki zagraniczne (m.in. Ukraina, Białoruś).

Zakres wspólpracy
  • Optymalizacja koncepcji projektu
  • Przygotowanie dokumentacji aplikacyjnej w ramach programu 1.1.1 PO IR dla projektu pt. "Innowacyjny program żywienia brojlera kurzego maksymalizujący dobrostan i wskaźniki produkcyjne oraz wartość prozdrowotną i jakość mięsa drobiowego".
  • Przeprowadzenie szkolenia przygotowującego do spotkania z panelem ekspertów
Efekt wspólpracy
  • Pozyskanie dofinansowania w wysokości 4 945 964,38 zł
Opinia klienta
Konsultanci PMG R&D Consulting doradzili w koncepcji projektu, przygotowali wniosek oraz przeprowadzili nas przez cały proces aplikacyjny w sposób bardzo profesjonalny i sprawny. Ponadto wykazali się dużą wiedzą i zaangażowaniem, które w dużej mierze przyczyniły się do naszego sukcesu. Biorąc pod uwagę dotychczasową współpracę oceniamy firmę PMG R&D Consulting jako wysokiej klasy specjalistów, zapewniających wysokiej jakości usługi doradcze w zakresie pozyskiwania pomocy publicznej na projekty badawczo-rozwojowe. Bazując na doświadczeniu i odpowiednim przygotowaniu zawodowym powierzyliśmy firmie również kontrolę nad prawidłowym rozliczaniem dofinansowania. Rekomendujemy firmę PMG R&D Consulting sp. z o.o. sp. k. wszystkim podmiotom planującym aplikację o fundusze unijne.
Radosław Sadłocha