edrone jest spółką technologiczną, liderem dostępnych na rynku rozwiązań digital marketing i user experience dla eCommerce. Spółka rozwija swoją platformę CRM w kierunku Natural Language Understanding i Voice Commerce, co pozwoli e-klientom rozmawiać głosowo z e-sklepami przy wykorzystaniu sztucznej inteligencji.

Zakres wspólpracy
  • Doradztwo i przygotowanie dokumentacji aplikacyjnej w ramach programu 1.1.1 PO IR szybka ścieżka dla projektu pt. "AVA - Autonomous Voice Assistant - opracowanie platformy do automatyzacji wdrożeń wirtualnych asystentów dla sektora eCommerce".
  • Przeprowadzenie szkolenia przygotowującego do spotkania z panelem ekspertów
Efekt wspólpracy
  • Pozyskanie dofinansowania w wysokości 9 648 884,25 zł przy wartości kosztów kwalifikowanych 12 591 156,25 zł
Opinia klienta

Niniejszym potwierdzamy współpracę z PMG R&G Consulting sp. z o.o. sp. k. w zakresie usługi kompleksowego doradztwa w aplikowaniu o dotację dla projektu pt. „AVA – Autonomous Voice Assistant – opracowanie platformy do automatyzacji wdrożeń wirtualnych asystentów dla sektora eCommerce” w ramach konkursu 1.1.1 Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój - Szybka Ścieżka. Zespół PMG R&D Consulting, z którym współpracowaliśmy wykazał się profesjonalnym podejściem oraz doświadczeniem w pracy z dużym zespołem projektowym. W efekcie zostaliśmy skutecznie przeprowadzeni przez cały proces aplikacyjny, który zakończył się pozytywną ocenę projektu o wartości 12 591 156,25 zł i dofinansowaniu 9 648 884,35 zł. Rekomendujemy PMG R&G Consulting sp. z o.o. sp. k. jako firmę kompetentnie i profesjonalnie obsługującą proces ubiegania się o dotacje unijne na badania i rozwój w Narodowym Centrum Badań i Rozwoju.

Michał Blak - CEO