Głównym profilem działalności firmy są szkolenia w zakresie bezpiecznej pracy na wysokości oraz prowadzenie prac badawczych i produkcja zaawansowanych rozwiązań zabezpieczających przed upadkiem z wysokości, w szczególności dla branży budowlanej.

Zakres wspólpracy
  • Dopasowanie źródła finansowania planowanej inwestycji
  • Optymalizacja koncepcji projektu
  • Przygotowanie dokumentacji aplikacyjnej w ramach programu 1.2.2 RPO WM dla projektu "Utworzenie Centrum Badawczo-Rozwojowego w firmie ROCK MASTER s.c. w celu prowadzenia badań w branży zabezpieczeń przed upadkami z wysokości"
  • Rozliczanie pozyskanej dotacji
Efekt wspólpracy
  • Pozyskanie dofinansowania w wysokości 2 161 603,30 zł przy całkowitej wartości inwestycji 5 082 995,70 zł
Opinia klienta
„Z firmą PMG Consulting współpracowaliśmy podczas procesu ubiegania się o dofinansowanie na budowę Centrum badawczo-rozwojowego. Dzięki zapewnieniu przez PMG profesjonalnego doradztwa firma CBR Rock Master sp. z o.o. sp. k. pozyskała dwie dotacje: w ramach działania 2.1 „Wsparcie inwestycji w infrastrukturę B+R przedsiębiorstw” PO IR oraz 1.2.2 „Infrastruktura badawczo-rozwojowa przedsiębiorstw” RPO WM. Konsultanci PMG przygotowujący dokumentację konkursową wykazali się dużym zaangażowaniem, wiedzą i wsparciem na każdym etapie ubiegania się o dofinansowania. Niezwykle cenne okazało się również doświadczenie zespołu w przygotowywaniu podobnych projektów, co było widoczne podczas przygotowania wniosku i w naszym przekonaniu istotnie wpłynęło na nasz sukces. Potwierdzamy bardzo wysoki poziom świadczonych usług przez PMG, czego potwierdzeniem jest również 100% skuteczności w naszej dotychczasowej współpracy w ramach pozyskiwania środków unijnych. Z pełnym przekonaniem wspólnicy firmy CBR Rock Master sp. z o.o. sp. k. pragną polecić firmę PMG Consulting jako rzetelnego i kompetentnego partnera w projektach unijnych.”
Mariusz Gołkowski - Prezes Zarządu