Arta Tech specjalizuje się w tworzeniu nowych rozwiązań na bazie technologii papieru elektronicznego (E Ink). Firma jest producentem e-czytników inkBOOK oraz tworzy kompletne rozwiązania informatyczne dla wsparcia e-czytelnictwa oraz specjalistyczne platformy, do dystrybucji e-książek i innych e-treści.

Zakres wspólpracy
  • Optymalizacja koncepcji projektu
  • Przygotowanie dokumentacji aplikacyjnej w ramach programu 1.1.1 PO IR (szybka ścieżka) dla projektu pt. "Opracowanie terminali z ekranem wykonanym w technologii E Ink, przystosowanych do transmisji danych z urządzeń bazowych"
  • Rozliczanie pozyskanej dotacji
Efekt wspólpracy
  • Pozyskanie dofinansowania w wysokości 3 864 414,16 zł przy kosztach kwalifikowanych 5 638 771,54 zł
Opinia klienta
"Arta Tech rekomenduje firmę PMG Consulting Sp. z o.o. jako skutecznego i profesjonalnego doradcę w pozyskiwaniu dotacji w ramach Programu 1.1.1 PO IR szybka ścieżka. Efektem współpracy jest pozytywna ocena naszego projektu pt. „Opracowanie terminali z ekranem wykonanym w technologii E Ink, przystosowanych do transmisji danych z urządzeń bazowych" i uzyskanie przez naszą firmę dofinansowania w wysokości 3 864 414,16 zł. Wiedza i zaangażowanie doradców były na bardzo wysokim poziomie, co pozwoliło nam przejść przez cały proces aplikacyjny bez przeszkód. Przygotowany przez zespół doradców PMG Consulting wniosek o dofinansowanie został wykonany rzetelnie, zgodnie z wytycznymi konkursu i innymi regulacjami prawnymi. Ponadto zostaliśmy przeszkoleni przed spotkaniem z Panelem Ekspertów, co pozwoliło nam dobrze się przygotować dzięki przekazanym wskazówkom i omówieniu najczęściej zadawanych pytań. Współpracę oceniamy bardzo pozytywnie, dlatego kontynuujemy ją również przy rozliczaniu pozyskanego dofinansowania. Z przekonaniem polecamy PMG Consulting jako terminową, rzetelną oraz skuteczną firmę konsultingową w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych na projekty B+R."
Paweł Horbaczewski - właściciel