Airsafe sp. z o.o. to start-up działający w branży lotniczej, którego podstawowym celem jest opracowanie i wdrożenie na skalę przemysłową rozwiązania SoftLanding – autonomicznego systemu bezpiecznego lądowania na spadochronie ładunku lub skoczka.

Zakres wspólpracy
  • Dopasowanie źródła finansowania planowanej inwestycji
  • Optymalizacja koncepcji projektu
  • Przygotowanie dokumentacji aplikacyjnej w ramach programu 1.1.1 PO IR (szybka ścieżka) dla projektu pt. "Opracowanie innowacyjnego urządzenia SoftLanding służącego do miękkiego lądowania zrzucanych na spadochronie ładunków (do wagi 50kg), zwiększającego bezpieczeństwo zrzutu w momencie kontaktu z podłożem"
  • Rozliczanie pozyskanej dotacji
Efekt wspólpracy
  • Pozyskanie dofinansowania w wysokości 1 096 951,61 zł przy kosztach kwalifikowanych 1 464 127,71 zł
Opinia klienta
„Firma PMG Consulting świadczyła dla nas usługę doradczą w zakresie pozyskania dofinansowania dla projektu pn. "Opracowanie innowacyjnego urządzenia SoftLanding służącego do miękkiego lądowania zrzucanych na spadochronie ładunków (do wagi 50 kg), zwiększającego bezpieczeństwo zrzutu w momencie kontaktu z podłożem" w ramach działania 1.1.1 Programu Operacyjnego Innowacyjny Rozwój. Współpraca przebiegła sprawnie, firma PMG zapewniła nam doradców o bardzo wysokim poziomie kompetencji, którzy bardzo fachowo i przede wszystkim skutecznie przeprowadzili nas przez proces pozyskania dofinansowania. Po dotychczasowych doświadczeniach z aplikowaniem o dofinansowanie w NCBR możemy bez wątpienia powiedzieć, że nasze starania nie zakończyłyby się sukcesem gdyby nie pomoc firmy PMG Consulting i bogate doświadczenie jakie niewątpliwie posiadają doradcy PMG. Naszą współpracę z firmą PMG Consulting na tle innych firm z którymi współpracowaliśmy oceniamy bardzo pozytywnie, dlatego kontynuujemy ją również przy rozliczaniu pozyskanego dofinansowania.”.
Bartosz Ochociński - Prezes Zarzadu