O nas

Skutecznie pozyskujemy
dotacje unijne

Jesteśmy profesjonalną firmą doradczą od wielu lat skutecznie przeprowadzającą procesy pozyskiwania funduszy unijnych dla przedsiębiorstw. Nasz interdyscyplinarny zespół ekspertów z wieloletnim doświadczeniem i dużymi kompetencjami zapewnia najwyższej jakości obsługę projektów innowacyjnych. Specjalizujemy się w projektach badawczo rozwojowych. Oferujemy kompleksową obsługę obejmującą wszystkie etapy skutecznego ubiegania się o dofinansowanie. Nasz zespół uzupełniają partnerzy naukowi największych uczelni i ośrodków badawczo rozwojowych w Polsce i w Europie. Gwarantujemy najwyższy poziom świadczonych usług i wysoką skuteczność co potwierdzają liczne opinie naszych dotychczasowych klientów.

86%skuteczności w 2016 roku
Nasze wartości

Wartości, które nas definiują mają wpływ na sposób, w jaki odpowiadamy na potrzeby klientów i jak z nimi współpracujemy. Zadowolenie naszych klientów jest kluczową wartością w codziennej pracy. Naszym celem jest zapewnienie klientom skutecznego wsparcia w realizacji innowacyjnych przedsięwzięć. Dlatego opracowaliśmy zbiór podstawowych zasad w naszej firmie.

Profesjonalizm

Nasze relacje biznesowe opieramy na profesjonalizmie, odpowiedzialnych decyzjach oraz rzetelności przy wykonywanej pracy.

profesjonalizm

Odpowiedzialność

Bierzemy pełną odpowiedzialność za naszą pracę, od doradztwa, przygotowania dokumentacji po rozliczenie pozyskanych środków.

odpowiedzialność

Zaangażowanie

W pełni angażujemy się w poznanie biznesu naszych klientów i specyfiki branży w której działają, aby zawsze dostarczać usługę na najwyższym poziomie.

zaangażowanie

Pasja

Umożliwia nam osiąganie wysokich standardów pracy. Ludzie, którzy są zmotywowani wewnętrznie i zadowoleni ze swojej pracy pracują efektywniej.

pasja

Uczciwość

działamy według najwyższych standardów etycznych w kontaktach z klientami i współpracownikami. Budujemy naszą reputację poprzez uczciwość.

uczciwość

Zaufanie

Traktujemy innych z szacunkiem.
Jesteśmy przekonani, że ludzie pracują najefektywniej w atmosferze wzajemnego zaufania.

zaufanie

Co nas wyróżnia

specjalizacja

Specjalizujemy się w projektach innowacyjnych ze szczególnym uwzględnieniem sektora badawczo - rozwojowego. Specjalizacja pozwala nam zapewnić specjalistyczną wiedzę, umiejętności, doświadczenie oraz know-how.

Ścisła współpraca z sektorem naukowym

Pracujemy na styku nauki z biznesem. Naszymi partnerami są najbardziej renomowane jednostki naukowe z Polski i Europy.

Wysoka jakość

Poprzez specjalizację, interdyscyplinarność zespołu oraz nasz system wartości dostarczamy usługi o najwyższej jakości. Kierujemy się dewizą „jeżeli robisz coś dobrze, rób to jeszcze lepiej”

Najwyższa skuteczność

Wszystkie wymienione czynniki składają się na zapewnienie najwyższej skuteczności w procesie pozyskiwania środków unijnych na projekty badawczo rozwojowe.

Rankingi naszych projektów

1 miejsce

Projekt firmy LERG SA pt. „Opracowanie nowoczesnej grupy polioli poliestrowych o podwyższonej ognioodporności będącej efektem zwiększonej zawartości struktur tereftalowych pochodzących z recyklatu poli(tereftalanu etylenu) tzw. rPET” uzyskał 21/23 pkt i zajął 1 miejsce w konkursie 6/1.1.1/2017 w poddziałaniu 1.1.1 (szybka ścieżka) PO IR - runda październikowa

1
miejsce

w konkursie numer 6/1.1.1/2017 w poddziałaniu 1.1.1 (szybka ścieżka) PO IR dla firmy LERG SA

czytaj dalej

1 miejsce

Projekt firmy Curiosity Diagnostics sp. z o.o. pt. „Innowacyjny system do ultraszybkiej diagnostyki molekularnej zakażeń szpitalnych w formacie Point-of-Care” uzyskał 20/23 pkt i zajął 1 miejsce w woj. mazowieckim i 2 miejsce spośród wszystkich 229 złożonych wniosków w konkursie 3/1.1.1/2016 w poddziałaniu 1.1.1 (szybka ścieżka) PO IR - runda grudniowa

1
miejsce

w konkursie 3/1.1.1/2016 w poddziałaniu 1.1.1 (szybka ścieżka) PO IR dla firmy Curiosity Diagnostics sp. z o.o.

czytaj dalej

1 miejsce

Projekt firmy Niwa Hodowla Roślin Jagodowych sp. z o.o. pt. „Opracowanie nowych odmian roślin jagodowych (malina, truskawka, jeżyna) dla przetwórstwa o podwyższonej wartości biologicznej
i użytkowej, w tym ograniczonej podatności na choroby i szkodniki, o cechach stanowiących o wysokiej opłacalności produkcji (m.in. maszynowy zbiór owoców maliny i jeżyny)” uzyskał 22/23 pkt i zajął 1 miejsce spośród 64 złożonych wniosków w konkursie 1/1.1.1/2016 w poddziałaniu 1.1.1 (szybka ścieżka) PO IR- runda majowa.

1
miejsce

w konkursie numer 1/1.1.1/2016 w poddziałaniu 1.1.1 (szybka ścieżka) PO IR dla firmy Niwa Hodowla Roślin Jagodowych sp. z o.o.

czytaj dalej

1 miejsce

Projekt firmy P.P.H. STROBOS Mateusz Krzyżoś pt. „Utworzenie Centrum Badawczo Rozwojowego w firmie PPH Strobos Mateusz Krzyżoś w celu prowadzenia badań w branży oświetlenia ostrzegawczego.” jako jedyny uzyskał 28/28 pkt i zajął 1 miejsce spośród 49 złożonych wniosków w konkursie RPMP.01.02.02-IP.01-12-039/16 w poddziałaniu 1.2.2 RPO WM.

1
miejsce

w konkursie nr RPMP.01.02.02-IP.01-12-039/16 w poddziałaniu 1.2.2 PRO WM dla P.P.H. STROBOS Mateusz Krzyżoś

czytaj dalej

1 miejsce

Projekt Firmy Handlowej MASZ Dariusz Malinowski pt. „Opracowanie prototypu innowacyjnej miesiarki do ciasta, w celu zwiększenia efektywności procesów miesienia i poprawy właściwości ciast mącznych” uzyskał 15/17 pkt i zajął ex aequo 1 miejsce spośród 281 złożonych wniosków w konkursie 1/1.1.1/2015 w poddziałaniu 1.1.1 (szybka ścieżka) „Badania przemysłowe i prace rozwojowe realizowane przez przedsiębiorstwa” PO IR- runda lipcowa.

1
miejsce

w konkursie numer 1/1.1.1/2015 w poddziałaniu 1.1.1 (szybka ścieżka) PO IR dla firmy F.H.U. MASZ Dariusz Malinowski.

czytaj dalej

2 miejsce

Projekt firmy Future Processing Sp. z o.o. pt. „Innowacyjna platforma obliczeniowa uzupełniająca trójwymiarowe obrazowanie (3D) naczyń́ w angiografii komputerowej (angio-TK) o warunki przepływowe - czwarty wymiar (4D) oparty o obliczeniową mechanikę̨ płynów (CFD)” uzyskał 19/23 pkt i zajął 2 miejsce (ex aequo) w konkursie 2/1.1.1/2016 dla dużych przedsiębiorstw w poddziałaniu 1.1.1 (szybka ścieżka) PO IR - runda październikowa.

2
miejsce

w konkursie 2/1.1.1/2016 dla dużych przedsiębiorstw w poddziałaniu 1.1.1 (szybka ścieżka) PO IR dla firmy Future Processing sp. z o.o.

czytaj dalej

1 miejsce

Projekt firmy Zakład "Rpol” Polit Roman pt. „Utworzenie centrum Badawczo-Rozwojowego w przedsiębiorstwie "Rpol" Roman Polit w celu prowadzenia badań w obszarze technologii przetwórstwa żywności wysokiej jakości” Wniosek uzyskał najwyższą w konkursie ocenę 23/25 punktów i zajął 1 miejsce (ex aequo) spośród 95 ocenianych merytorycznie wniosków w konkursie 2.1/1/2015 w działaniu 2.1 Wsparcie inwestycji w infrastrukturę B+R przedsiębiorstw, PO IR.

1
miejsce

w konkursie 2.1/1/2015 w działaniu 2.1 „Wsparcie inwestycji w infrastrukturę B+R przedsiębiorstw” PO IR dla firmy Rpol Polit Roman.

czytaj dalej